ייעוץ ותכנון הנדסי למערכות סולאריות

מעוניין להקים מערכת סולארית?

חשוב שתדע כי המערכת הסולארית אשר תקים על גג מבנך דורשת תכנון מקדים, ניצול הזדמנויות מהיר ויכולת ביצוע ברמת מצוינות. 

גרינקו אנרג’י מובילה את תחום הייעוץ והתכנון ההנדסי למערכות סולאריות, הניסיון והידע שלנו יקדמו אותך בתהליך שלב אחר שלב במהירות האפשרית.

 

 

 • אנו נתכנן לך מערכת סולארית שתפיק לך את מירב האנרגיה משטח הגג שלך בהתאם לאפשרויות ומגבלות.
 • נדאג כי תקבל את הציוד האיכותי ביותר
 • נבחר עבורך את הקבלן הטוב ביותר במחיר הכי אטרקטיבי שתצליח להשיג מתחת לשמש.

תכנון מערכות סולארית – כדאי שתדע גם:

  • תחום אנרגיה הסולארית הוא תחום הנדסי בו רק הטובים ביותר יוכלו לתכנן ולהקים לך מערכת אשר תשיג את יעדי ההכנסות שלך במשך 25 שנה, בהתאם למודל העסקי.
  • תחום אנרגיה הסולארית הינו תחום דינמי בו הפעולות חייבות להתרחש מהר, מכסות נפתחות, מכסות נסגרות, תעריפים משתנים ולעתים התהליך הבירוקרטי יכול להמשך זמן ארוך.
  • הכלים הכלכליים בהם אתה בודק את כדאיות העסקה לא יחזיקו אם המערכת לא תשיג לך את הביצועים בהם אתה מעוניין.
  • המערכת הסולארית מתוכננת לייצר חשמל ולהיות על גג מבנך כ-3 עשורים, לכן עליך לבחור את הציוד והקבלן הנכונים שיבצעו עבורך את העבודה.

חבילה הייעוץ המלאה שלנו כוללת:

שלב א’: איפיון מלא לאתר וללקוח – סוג ושטח גג, צריכת חשמל, מודל כלכלי מדויק ושמרני ובחירת מסלול מתאים עם קביעת מחיר יעד לקילוואט מותקן.
שלב ב’: טיפול בנושא הרישוי – הוצאת היתרים ורשיונות מול הועדה המקומית, חברת החשמל ומשרד האנרגיה.
שלב ג’: מימון כלכלי למערכת – מודל עסקי שמרני אשר מסתמך על תכנון מערכת סולארית שנעשה בתוכנה למידול גגות סולאריים המובילה בעולם ומקובלת ע”י כל הבנקים וגורמי המימון
שלב ד’: בחירת ספקים וקבלן התקנה – ייבחר הציוד האיכותי ביותר והקבלן המקצועי ביותר תוך כדי ניהול משא ומתן המערכת תוקם לפי תכנית הקמה מפורטת שתונפק ע”י מהנדסי חברתנו
שלב ה’: פיקוח על של מהנדסי חברת גרינקו אנרג’י על ההקמה באתר והיצמדות לתכנית ההקמה ולוחות זמנים.
שלב ו’: תחזוקה וניטור המערכת – גם לאחר ההתקנה, נדאג כי תקבל חבילת תחזוקה וניטור עם אחריות לתפוקה.

חשוב לציין כי, חברת גרינקו מנהלת איתך ועבורך את המשא והמתן מול כל הקבלנים וספקי הציוד ותדאג לתת לך את התנאים הטובים ביותר.

מעבר לכך, אנחנו שמים דגש רב על התכנון ההנדסי של המערכת הסולארית לכל לקוח בהתאם לתנאים של האתר. אנו מנתחים ומציגים את השיקולים בתכנון מערכות סולאריות היתרונות והחסרונות הן בצד ההנדסי והן בצד הרגלוטורי ומפקחים כי המערכת שתותקן על גגך תהיה מותאמת לתכנית ההקמה ותעמוד בביצועי ייצור החשמל בהתאם למודל העסקי.