הצוות המוביל

ערן בר, מנכ"ל

IMG_20140122_200937

ערן בר מנהל ומוביל את החברה החל משנת הקמתה. ערן בעל תואר מוסמך Bsc בהנדסת חשמל מאוניברסיטת בן גוריון, התמחות באלקטרו אופטיקה, ובעל MBA במנהל עסקים מהמרכז האקדמי המכללה למנהל. ערן מביא אתו 10 שנות ניסיון עשיר בתחום הי טק והנדסת החשמל, ומזה חמש שנים ערן עוסק בתחום האנרגיות המתחדשות ומתמחה בהקמת פרויקטים בהיקפים שונים."תכנון אופטימלי הוא שם המשחק. אני מקפיד, בצורה יוצאת דופן, כי מהנדסי החברה יבצעו תכנון מדויק של המערכת הסולארית, וייתנו ליווי אישי לכל לקוח. כך אני מוודא שכל לקוח יקבל תשואה מיטבית לכספו ואת השירות הטוב ביותר".

אליהו (אלי) דרורי, סמנכ"ל

אליהו התחיל את דרכו בחברה בשנת 2010 כמתכנן ומנהל פרויקטים, ב- 2013 אליהו קודם לתפקיד מנהל פיתוח העסקי של החברה, ב-2017 אליהו קודם לסמנכ"ל החברה. אליהו בעל תואר ראשון BA במנהל עסקים, ותואר שני MBA בניהול משאבי טבע וסביבה עם התמחות בניהול אנרגיה מאוניברסיטת חיפה. מזה עשור אליהו עוסק בתחום האנרגיה המתחדשת, ומביא איתו לכל פרויקט את הידע והניסיון הניהולי, התכנוני והטכני – שהם יחד מאפשרים לו לגשת לכל פרויקט בראייה הוליסטית, ולתת לכל לקוח את הפתרון הטוב ביותר עבורו."המטרה שלנו בגרינקו אנרג'י היא חד משמעית – לתכנן ולהקים לכל לקוח מערכת סולארית שתיתן לו את התמורה הטובה ביותר עבור השקעתו לאורך שנים!"

ערן פולאדי, מהנדס חשמל

ערן פולאדיערן מוביל את תחום ההנדסה בחברה משנת 2012, בעל ניסיון עשיר במערכות חשמל, אוטומציה, תכנון מערכות חשמל ואנרגיה סולארית הן במערכות GRID TIED ו OFF-GRID.

ערן בעל תואר B.S.C בהנדסת חשמל עם ההתמחות במתח גבוה ,והנדסאי אלקטרוניקה ומחשוב. בעברו ניהל מפעל בתחום לוחות החשמל וצבר ניסיון במערכות זרם חזק.

"מרגע שהמערכת מגיעה לידינו אנו שוקדים על הפרטים הקטנים בתכנון המערכת. המערכת צריכה להיות מותאמת באופן המקצועי ביותר לתנאי השטח, צרכי הלקוח ולשביעות רצונו ."

איילת אוברמן, מנהלת שיווק

IMG_9382איילת אוברמן הצטרפה לגרינקו אנרג'י באוגוסט 2013 כמנהלת שיווק, בעלת BA וMBA במנהל עסקים.
איילת מביאה איתה ניסיון עשיר במגוון רחב של תפקידי שיווקבחברות גדולות במשק כמו 'תנובה' ו'יוניליוור". כמנהלת שיווק ומנהלת יחידה עסקית, היתה אחראית על השקת עשרות מוצרים וקמפיינים. איילת מתמחה בבניית אסטרטגיות שיווקיות וביצירת קשרים עסקיים היוצרים Win win situation לשני הצדדים.  "אנו רואים בלקוחותינו שותפים לדרך, וככאלו, המערכות הסולאריות שאנו מקימים עבורם מעניקים להם ערך מוסף אמיתי הן מבחינת איכות הסביבה והן מבחינה כלכלית".

משה גיטר, מנהל פרויקטים

משה גיטר

משה גיטר הוא מנהל הפרויקטים של החברה, בהכשרתו הוא הנדסאי חשמל וחשמלאי מוסמך, למשה ידע נרחב וניסיון בתחום האנרגיה והתקשורת בו הוא התמחה שנים רבות בניהול פרויקטים מורכבים בתקשורת ואנרגיה במערב אפריקה. משה צבר ניסיון עשיר בניהול פרויקטים של מערכות סולאריות מדן בצפון ועד אילת בדרום.

"מרגע שפרויקט מגיע לידיי אני מקבל גיבוי מלא מכל מחלקות החברה לתת ללקוח את השירות המקצועי והטוב ביותר. לכל לקוח יש תנאי שטח וצרכים שונים ולכן זה תמיד מאתגר מחדש, אבל זה בדיוק מה שאני אוהב לעשות".

לימור אלפיה, מנהלת שירות לקוחות

לימור אלפיהלימור הצטרפה לגרינקו אנרג'י בשנת 2015 לאחר ניסיון של שנים במתן שירות לקוחות בבנק מוביל בישראל, לימור מסיימת בקרוב לימודים לתואר ראשון באונ' העברית בריפוי בעיסוק.

"חשוב לי שכל לקוח יקבל שירות אישי, אדיב, מהיר ומקצועי, אנחנו מקפידים לאפיין כל לקוח בצורה המיטבית ביותר ולתת לו את הפיתרון שהכי מתאים עבורו"